Biały nalot na języku, gorączka i bóle przy połykaniu

Od tyg.boli mnie gardło, pojawił się na języku biały nalot, gorączka. Ból przy połykaniu, tabletki mi nie pomagają,płukania gardła, również nie wiem czy to ma związek z niewydolnością wypustu przepukliną rozworu przełyku? A czytałam o tym w internecie i trochę się przeraziłam co do diagnozy, chociaż by raka.. Nie wiem czy udać się do lekarza, bo to trwa. Proszę o radę, sugestie, z góry dziękuję :)

Witam
Jeżeli dolegliwości nie ustępują konieczna jest wizyta u lekarza w celu
postawienia diagnozy i wdrożenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie