Biały nalot na języku i bolesne krostki

witam.Od okolo 6 tygodni borykam sie z bialym nalotem na jezyku nie pomaga flukonazole oraz plukanie plynami, ziola kapucynskie,propolis,chlorchinaldin,apthin,sachol gel .Na bokach jezyka zaraz przy gardle po obu stronach po dwie czrewone kropki po prawej bolesne. jeszcze biore ecomer, czosnek w tabletkach.Od trzech lat choruje na crohna jest remisja wyniki badan bardzo dobre lecze sie penthasa i debutir. prosze o wskazowki jakie badania zrobic w tym kierunku bo wymaz z gardla prawidlowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim proszę udać się do lekarz, aby dr mógł obejrzeć powyższe zmiany. Proponuję początkowo wybrać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwe określenie odpowiednich zaleceń lekarskich.