Biały nalot na języku i napadowe bóle żołądka

Witam, byłam u lekarza wydałam 400 zł na badanie po białym nalocie na języku stwierdził, że mam grzybicę jelit dostałam leki fluconazole, lacidofil i jakiś na M.., leki już prawie wybrałam, a biały język jak był tak jest do tego dziwny posmak w buzi, w gastrokopii wyszło też lekkie przekrwienie błony śluzowej żołądka, bywały u mnie ostre napadowe bóle w nocy, omdlewanie, które kończyły się wypróżnieniem, mam nadwrażliwe jelito czy to jest grzybica czy co innego?? proszę o pomoc, martwię się....

Niestety w tej sytuacji niewiele można poradzić poza konsultacją u doświadczonego gastroenterologa ( więcej informacji na stronie www.melitamedical.pl ) Grzybica jamy ustnej, podobnie jak innych narządów przewodu pokarmowego jest rzadkim schorzeniem, w praktyce występującym wyłacznie u chorych z głebokimi zaburzeniami odporności.