Biały nalot na języku i uporczywe zaparcia

Witam ,mam dziwne objawy juz od dawna z rana nalot biały na języku uporczywe i nawracające zaparcia wiecznie jestem bardzo głodny i ciągle mam ochotę na slodkie ostatnio jestem też bardzo osłabiony ,byłem u lekarza rodzinnego ale mnie zbywa ciogle i mówi że wyniki mam dobre co robić i gzie się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa lub otolaryngologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.