Biały nalot na języku, mdłości i bóle podbrzusza

Witam, Mam biały nalot na języku od dłuższego czasu, czuje ciągle mdłości i takie "jeżdżenie" w podbrzuszu. Miałem niby zawalone gardło i problem z migdałami. Przyjmowałem leki, dwa razy antybiotyk , jeden na migdały a drugi coś z jelitami i żołądkiem. Miałem robioną gastroskopie, wszystko wyszło dobrze, przełyk i żołądek są w dobrym stanie i test na helicobacter pylori wyszedł ujemny. Dodam też, że przez pewien czas przyjmowałem ranigast i była poprawa, ale stolec był trochę koloru czarnego.

Piotr Pilarski

Możliwe, że lek z grupy IPP mógłby Panu pomóc. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.