Biały nalot na migdałach i ból gardła

Jestem od miesiąca chory. Zaczęło się od bolesnego powiększenia węzłów chłonnych na szyi (zarówno po prawej jak i lewej stronie). Choroba przechodziła wieloetapowo - najpierw bolały zatoki, katar, potem pojawił się silny kaszel, teraz "tylko" boli gardło - naprzemiennie z lewej i prawej strony. Jest również jakiś biały, grudkowy naciek na migdałkach. Brałem 2 antybiotyki - Augmentin i AzitroLek - nadal nie czuję się w pełni zdrowy.Jakie badania warto zrobić? Jak inaczej się leczyć? Proszę o rady

Infekcja jest prawdopodobnie utrzymywana przez chorobę refluksową. Warto dołączyć na tydzień-dwa np. Bioprazol 10mg 2 tabletki na czczo (bez recepty).
W razie braku poprawy wskazana wizyta u laryngologa.