Biały nalot na penisie - co to jest?

Witam, mam wielki problem z żołędziem i napletkiem. Pojawiła się biała serowata maź, obrastająca coraz bardziej żołędzia i napletek. Czuć delikatne pieczenie i swędzenie, nie idzie tego zmyć, jakby wyrosło to na naskórku. Co to może być i jak się tego pozbyć? Proszę o pomoc, bardzo proszę.

ponad rok temu

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Bez obejrzenia zmiany trudno jednoznacznie określić przyczynę jednak z opisu można podejrzewać, że mamy do czynienia z infekcją grzybiczą.

Uważam, że potrzebna jest wizyta u dermatologa gdyż niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam!