Biały nalot na pierścieniu penisa

Witam, mam problem. Od jakiegoś czasu pojawia mi się na penisie coś białego. Czytałem trochę o grzybicy penisa, ale nie mam żadnych czerwonych kropeczek ani mnie to nie swędzi. Co to może być? Coś białego pojawia się na pierścieniu penisa i po naciągnieciu skórki dopiero to widać, czuć nieprzyjemny zapach, który się z tego wydobywa. Co mam zrobić? Częściej myć? Gdy nie umyję penisa np. przez 3 dni, to tego białego już się trochę uzbiera. Proszę o pomoc :( Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Objawy, które Pan opisuje, mogą sugerować grzybicę.

Jeżeli chodzi o mycie narządów intymnych raz na trzy dni, to jest to zdecydowanie za rzadko - doradzam codzienna higienę intymną. Jeżeli po zmianie nawyków higienicznych dolegliwości nie ustąpią, doradzam wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.