Biały nalot na żołędzi penisa po stosunku

Witam, 2 dni po stosunku zauwazylem bialy nalot na moim zoledziu, po blizszych ogledzinach doszedlem ze to schodzaca skora. Nic mnie nie swedzi nic nie piecze tylko brzydko wyglada, jestem wstydliwy i wolalbym ominac wizyte u lekarza, czy jest jakas masc ktora moglby mi Pan polecic?

Aleksander Ropielewski

Łuszczenie skóry jest zjawiskiem normalnym. Bez oceny penisa w badaniu nie mogę powiedzieć nic więcej, dlatego w przypadku zaniepokojenia sugeruję kontakt z lekarzem.