Biały nalot okolic intymnych u 21-latki

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłam biały nalot w okolicach intymnych, głównie po zew. stronach warg sromowych. Po umyciu jest ok ale pojawia się po jakichś 3 godz. Często widać to dopiero podczas higieny intymnej; przy dotykaniu ściera się jakby zewnętrzna warstwa naskórka, która jest biała. Nie mam innych dolegliwości - nie swędzi, nie piecze, brak nieprawidłowych upławów. Cytologia ok. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.