Biały nalot pod żołędzią penisa

Witam. Ostatnio podczas gry wstępnej zauważyłam pod żołędziem mojego chłopaka biały, brzydko pachnący nalot, o konsystencji serka. Nigdy wcześniej nie miewał czegoś takiego, nic go również nie swędzi. Co może oznaczać owa wydzielina ? Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej powodem zgłaszanych objawów jest grzybicza infekcja prącia. To dość częsta dolegliwość związana z chwilowym spadkiem odporności lub zaniedbaniami higienicznymi. Bez problemu można taki stan leczyć. Polecam aby chłopak wybrał się do lekarza w celu otrzymania odpowiedniego leczenia.