Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biały nalot pod żołędzią penisa

Witam. Ostatnio podczas gry wstępnej zauważyłam pod żołędziem mojego chłopaka biały, brzydko pachnący nalot, o konsystencji serka. Nigdy wcześniej nie miewał czegoś takiego, nic go również nie swędzi. Co może oznaczać owa wydzielina ? Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Łysienie a krążenie

Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia. Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista wenerologii i dermatologii, opowiada o tej przypadłości, poruszając także temat choroby Reynoldsa.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej powodem zgłaszanych objawów jest grzybicza infekcja prącia. To dość częsta dolegliwość związana z chwilowym spadkiem odporności lub zaniedbaniami higienicznymi. Bez problemu można taki stan leczyć. Polecam aby chłopak wybrał się do lekarza w celu otrzymania odpowiedniego leczenia.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, to z pewnością mastka... http://pl.wikipedia.org/wiki/Mastka Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy