Biały nalot w zębodole po ekstrakcji zęba

Witam. Mam 20 lat. W piątek czyli 2 dni temu miałem wyrywaną górna lewą 6. Po wyrwaniu dostałem antybiotyk amotaks 500 mg. Nie miałem ani stanu zapalnego ani ropy przed wyrwaniem. Dziś rano zauważyłem że w zębodole mam biały nalot, lekki ból dziąsła i lewego policzka oraz niemiły zapach z ust. Do zalecen się stosowałem. Czy to normalne??

Proponuje poczekać do jutra , jak objawy się nie zmniejszą lub co gorsza , pogłębią to koniecznie proszę zwrócić się do lekarza wykonującgo zabieg.