Biały odblask źrenicy na zdjęciu u dziecka

Czesto robię córce zdjęcia używając lampy flesza w tel zawsze gdy robię na dworze lub w domu przy dziennym oświetleniu wszystko jest ok a dziś zrobiłam o zmierzchu w domu przy świetle żarówki gdy dziecko patrzyło pod światło używając flesza i na jednej ze zrenic wyszło biały odblask a na drugiej nie powtórzyła czynność było podobnie później robiłam zdjęcia pod różnym kontem i czasem wychodziły obie źrenice czerwone czasem normalnie czarne lub jedną biała na kontroli oczek byłam 3 mc temu było ok

Witam.jest istotne ile lat lub miesięcy ma dziecko. Jeżeli do lat to przy każdym podejrzeniu objawi białej źrenicy należy badać. Co 2 lub 3 miesiące guz się może pojawić. czyli badamy zawsze b.male dzieci. Pozdrawiam serdecznie