Biały odcień płytki paznokcia z boku po zaprzestaniu obgryzania

Witam, otóż mam pytanie odnośnie paznokci dłoni. Jakieś 2 lata temu przestałem obgryzać, rosną dobrze ale nie po bokach paznokci( wały paznokci). Otóż właśnie po bokach paznokieć rośnie biały, co zrobić aby miał kolor jak płytka paznokcia?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Poczekać aż płytka paznokciowa się zregeneruje, niestety może to trwać bardzo długo