Biały osad na ustach i języku oraz ropienie oczu

WITAM. Od kilkudziesięciu dni na ustach pojawia się jakiś biały osad jak i również na całym języku ... na rano po przebudzeniu bardziej ropieją mi oczy niż zazwyczaj i często nie mam apetytu lecz jem mało od kilku lat. Jestem mężczyzną mam 22 lata i pale papierosy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nalot może być spowodowany infekcją grzybiczą. Wskazana jest wizyta u lekarza.