Biały płyn po ściśnięciu brodawek a ryzyko ciąży

Czy jest możliwe aby dwoch lekarzy nie wykryło na usg ciąży (ostatnie badanie 105 dni po stosunku) kilka testow z krwi i z moczu negatywne boję się ponieważ zauważyłam po scisnieciu brodawek biały plyn.czy jest mozliwe żeby stres przed niechcianą ciąża powodował ten wyciek. dostałam od waszego lekarz ze jest to możliwe tylko teraz nie wiem czy to ze nic nie wykryło ciąży cz to że mlozliwy jest wyciek z piersi?

Lek. Marta Jaruchowska

z Pani opisu wygląda, że jest to mlekotok, czyli zaburzenie typowe dla endokrynologii ginekologicznej i do takiego specjalisty radzę się zwrócic. Jezeli HCG w moczu i w surowicy jest negatywne to ciąży nie ma, podobnie jesli w badaniu USG jej nie widac.