Biały płyn z brodawki a ryzyko raka piersi

Witam, jakiś czas temu zauważyłam, że z jeden brodawki po ściśnięciu wypływa biały płyn. Mam dość obfity biust i nie wyczuwam w piersi żadnego guza. Wczoraj wieczorem miałam kłujący ból piersi i utrzymuje się do teraz ale boki już mniej. Wizytę u ginekologa mam dopiero za ponad miesiąc. Czy to może być rak piersi? Dodam że mam 20 lat.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pilnie skonsultować się z ginekologiem oraz wykonać USG piersi.