Biały pryszcz na sutku u mężczyzny

Od kilku dni zauważyłem na moim sutku coś w rodzaju białego pryszcza (na samym szczycie) z tą różnicą, że żadna maść na niego nie działa, a on sam jest w niezmiennej formie od kilku dni. Co to może być do jakiego lekarza mam się udać? Dodam, gdyby ktoś nie zwrócił uwagi na formę w jakiej piszę , to męski sutek.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej infekcja mieszka włosowego. Sugeruję jednak konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który oceni zmianę oraz wdroży właściwe postępowanie.