Biały, rzadki śluz u 22-latki

Witam Serdecznie. Mam 22lata,regularnie współżyję z mężem, dlatego że staramy się o dziecko. Ostatnio kochaliśmy się 23grudnia i jak zawsze doszło do wytrysku w pochwę. Jednakże do dnia dzisiejszego(30grudnia) się nie kochaliśmy bo z pochwy wydobywa się dziwny śluz. Jest biały, bardzo rzadki i śmierdzący. Leci go dość dużo. Muszę zmieniać bieliznę 3-4razy w ciągu dnia nie licząc wkładek które muszę wymieniać. Nie wiem co jest tego powodem, nigdy tak nie miałam. Proszę o rade.

prawdopodobnie doszło do rozwoju zakażenia w pochwie, proponuję udać się do lekarza aby potwierdzić lub wykluczyć zakażenie i wdrożyć leczenia.
Obfite upławy o mdłym lub rybim zapachu świadczą o zakażeniu bakteryjnym o nazwie waginoza bakteryjna.

Nie jest to choroba przenoszona drogą płciową!