Biały, serowaty śluz na prezerwatywie po stosunku - co to jest?

Witam, mam pytanie, które bardzo mnie męczy i moją dziewczynę, daje nam dużo niepokojących myśli. Otóż uprawialiśmy seks, oczywiście z prezerwatywą i kilka sekund po wytrysku, przy wysuwaniu swojego penisa, zauważyłem na prezerwatywie biały, serkowaty, gęsty śluz. Wygladał bardziej jak serek twaróżek, niż sperma. Gumka raczej nie była pęknieta, chociaż nie przyglądałem się jej z każdej strony. Większy niepokój powoduje to, że 2 dni po stosunku moją dziewczynę bolały jajniki i już 2-3 dni spoźnia się jej okres, przynajmniej według moich obliczeń, bo poprzednie krwawienie miała jakies 30 dni temu. Teraz leży z gorączką, katarem i bólem gardła w łóżku. Co się dzieje? Jest to jakoś wytłumaczalne? Nie sądzę, aby była w ciąży, bo uważam, że gumka nie została naruszona.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Aktualny stan Pana partnerki wynika najprawdopodobniej ze zwykłego przeziębienia (aurę mamy sprzyjającą). Przeziębienie dla organizmu jest stresem, a stres może opóźniać wystąpienie miesiączki.

Biały serkowaty śluz najprawdopodobniej wynika z miejscowej infekcji grzybiczej (nie jest to choroba przenoszona drogą płciową, ale stosunki seksualne sprzyjają takim zakażeniom).