Biały śluz a opóźnienie miesiączki

spóźnia mi się okres, około 5 dni. mam nadzieję, że to nie ciąża. uprawiając seks odpowiednio się zabezpieczam, jednak się martwię. odczuwam przerywane bóle podbrzusza i na bieliźnie mam gęsty, wyraźnie biały śluz, innych objawów nie mam. czy powodem braku miesiączki może być fakt że współżyję stosunkowo krótko, a w ostatnim miesiącu kochałam się często, czyli spóźnienie spowodowane brakiem przyzwyczajenia czy swego rodzaju "urazem mechanicznym"? dodam że teraz ogromnie się stresuje

Renata GrzechociĹska

Uplawuw mogą świadczyć o infekcji sugeruję udać się do ginekologa.