Biały śluz po okresie

dzień dobry, mam biały śluz od razu po okresie, lekkie bóle brzucha i głowy mało jem, wszystko spowodowane jest tym że ehe głupio brzmi całuję się ze swoim chłopakiem on zapewnia ze to że mamy ubranie, on nie ma wytrysku więc nie ma powodu do obaw, ale ja juz kompletnie wariuje, raz była sytuacja że była w majtkach i spódniczce a on w spodniach, nigdy nie miał wytrysku i nie dotykał się zanim moich majtek, echbardzo sie martwię może to przez to ze sobie wmawiam i cąły czas o tym myslę
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ma Pani na myśli jako powód występowania tego białego śluzu ciążę to raczej mogę Panią uspokoić. Najprawdopodobniej jest to fizjologiczna wydzielina z dróg rodnych. Jeżeli nie doszło do wytrysku lub penetracji to szansa na ciążę jest znikoma.