Biały śluz po stosunku a ryzyko ciąży

Dzień dobry, Wczoraj współżyłam z chlopakiem i miłam dni płodne, użyliśmy prezerwatywy i zauważyłam że na końcu wyleciało trochę śluzu tylko nie wime czy to był mój bo był buały czy chlopaka,bo mogło zyleciec z prezerwatywy ? Pytanie brzmi jeśli miałam dni płodne czy przez to mogę być w ciąży ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli doszło to uszkodzenia prezerwatywy, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.