Biały śluz podczas pieszczot: czy są w nim plemniki?

Jestem z dziewczyną od jakiegoś czasu i obserwuję, że gdy dłużej bawi się moim penistem ręką to pojawia się na nim taki biały śluz, ale nie czułem, że dostaję orgazmu lub wytrysku. Czy w tym śluzie są plemniki? On jest taki, jak woda bezbarwny, oprócz prezerwatywy zamierzamy dodatkowo stosować tabletki antykoncepcyjne lub globulki. Co by było lepsze? Czy po stosunku jak dostanę wytrysku w prezerwatywę i zdejmę ją, umyję penisa i ręce, a następnie założę nową prezerwatywę, to nie przenoszę plemników? Jeżeli tak robiłbym z 5 czy 6 razy za jednym razem, to czy nie zwiększa się wtedy niebezpieczeństwo zajścia w ciążę?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.
Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do wydzielenia się preejakulatu. Zawiera on plemniki. Dlatego przeniesienie go do dróg rodnych kobiety może doprowadzić do zapłodnienia. Metoda antykoncepcji powinna być odpowiednio dla Państwa dobrana. Podczas zmian prezerwatywy należy uważać aby jej zewnętrzna część nie miała styczności ze spermą z ostatniego wytrysku.
Pozdrawiam.