Biały śluz przed okresem a szanse na zapłodnienie

witam serdecznie mam takie pytanie odnosnie zapłodnienia a konktetnie sluzu jaki wystepuje przed okresem ? bo mam 5 dni przed okresem sluz konsystencji kleju biały i zasychajacy na bieliznie , a staramy sie z partnerem o dziecko test ciazowy w 24 dniu wyszedł negatywny a zawsze miałam juz w tym czasie plamienia brunatnego koloru a teraz jest go brak i nie wiem czy jednak moge byc w ciazy czy raczej to wykluczone , gdzie cykle mam jak w zegarku co 29 dni :) pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Gęsty śluz występuje w drugiej połowie cyklu, przed pojawieniem się kolejnej miesiączki. Objawy nie sugerują ciąży, jednak proszę wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi aby mieć większą pewność.