Biały śluz z pochwy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, może zacznę od początku, krwawienie miałam od 24-28 czerwca cykle 32 dni , 4 lipca doszło do zbliżenia dziś tzn 14 lipca zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny i dzisiaj chłopak mnie masturbował, bardzo się podnieciłam i gdy wyjął swe palce z pochwy, miał na nich dużo takiego białego śluzu troszkę się przestraszyłam że to może być ciąża. Po 2 godzinach sprawdziłam sluz był on bezbarwny jak białko jaja kurzego. Czy mogę być w ciązy ? Czy ten biały sluz pojawił się poprzez podniecenie ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test ciążowy wykonany został zbyt wcześnie. Należy odczekać minimum 14 dni, a najlepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.
W stanach podniecenia zwiększa się wydzielanie klarownego śluzu w drogach rodnych. To normalne zjawisko.