Biały śluz zamiast miesiączki u 20-latki

witam, 20.02 uprawiałam seks z moim chłopakiem. Po tym jak doszedł, zdjął prezerwatywe i się wytarł. Spróbowalismy bez gumki, co trwało bardzo krótko. Tydzień potem robiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. 26.02 miałam dostać okres, zamiast tego wydziela sie biały śluz o nieprzyjemnym zapachu. Bolą mnie piersi od tygodnia i podbrzusze. Czy mogę być w ciąży ?

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam