Biały stolec u 2,5-latka

Mój 2,5 letni syn bardzo lubi mleko pije go ok litra dziennie.. Przez kilka ostatnich dni robił dość jasne kupki ale dziś zrobił biała jak śnieg. Czy może to być objawem choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być oznaką zaburzeń w gospodarce żółci w organizmie. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.