Biały, wodnisty śluz a ciąża

Przyjmuje tabletki Daylette i dzisiaj o 21 wezme ostatnia tabletke placebo. Kochałam sie z dodatkowym zabezpieczeniem (prezerwatywą) w 21 dniu blistra, 23 oraz 25(pierwsza tab. placebo)dniu. Partner zawsze wychodzi wczesniej i nigdy we mnie nie konczy. Pojawił się u mnie biały wodnisty śluz i nie wiem co to onacza. Bardzo uwazamy i mam nadzieje ze to nie ciąża.?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że ciąża w podanym opisie jest bardzo mało prawdopodobna. Jeżeli krwawienie nie wystąpiło proponuję wykonać dla pewności beta hcg z krwi a następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.