Biały wyprysk powstały na bliźnie po operacji nawykowego zwichnięcia stawu barkowego

W czerwcu tego roku przebylem operację nawykowego zwichnięcia stawu barkowego lewego. Bylem otwierany. Odbyłem również pierwszą rehabilitację z naświetlaniem lampami solux. Niedawno na mojej bliźnie pojawił sie biały wyprysk, który pękł i wydobyla sie z niego biala ciecz podobna do tzw. "Ropy". Po wszystkim pozostała mala dziurka/ranka. Obecnie minęło juz ponad miesiąc, a ona dalej nie chce sie zagoic. Lekarz prowadzący twierdzi, ze to jeden ze szwów nie chce sie rozpuścić, czy to prawda?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jest to możliwe ze taka sytuacja może wystąpić jednakże zalecałbym dalsza kontrole problemu. W razie watpliwości może Pan zawsze zasięgnąć dodatkowej opini ortopedycznej. Pozdrawiam