Biegły psychiatra z Trójmiasta

PILNE!!! Witam! Bardzo proszę o pomoc! Szukam BIEGŁEGO PSYCHIATRY Z TRÓJMIASTA (Gdańsk), specjalizującego się w zaburzeniach rozwoju ze spektrum autystycznego - zespół ASPERGERA (znajomość zespołu Tourette"a również mile widziana). Potrzebna jest fachowa d i a g n o s t y k a 38-letniego mężczyzny, który wszedł w konflikt z prawem z powodu zaburzonych relacji społecznych (stalking). Będę niezmiernie wdzięczna za polecenie konkretnych nazwisk biegłych psychiatrów. Pozdrawiam serdecznie! Asia
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Listę biegłych sądowych prowadzi Prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku. Proponuję skorzystać z tego dokumentu. Można także skonsultować się z Panią doktor Magdaleną Tyszkiewicz. Jest ona biegłym psychiatrą.