Biegunka a usunięcie pęcherzyka żółciowego

Szanowni Państwo Od miesiąca męczą mnie biegunki. Próbowałam już różnych Leków: Debretin 100 mg, Wegiel, Nifuroksazyt, Bactrim forte od którego dostałam uczulenia. Dodatkowo mam refluks , wydzielinę spływającą po tylnej ścianie gardła oraz tachykardię - biorę Nebilet 1/2 tabletki na wieczór). Rok temu miałam wycięty pęcherzyk żółciowy laparoskopowo ale jak dotąd było wszystko dobrze. Ponadto jestem strasznym nerwusem.Jakie powinnam wykonać badania aby poznać przyczynę mojego złego samopoczucia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.