Biegunka, ból brzucha i głowy a możliwość salmonelli

Witam, od 3 dni mam biegunkę, 5-6 razy dziennie biegam do toalety, do tego wystepuje ból brzucha, raz na jakiś czas. Od wczorajszego wieczora ból głowy nieustannie. Nie mam wymiotów, nudności i gorączki. Z leków stodowałem enterol 250 ale bez skutków. Od początku choroby jem tylko chleb z masłem i piję dużo wody. Czy to może być salmonella?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.