Biegunka co dwa dni u 9-latka

witam moj 9letni synek ma biegunke srednio co dwa trzy dni i trwa ona zazwyczaj jedno popoludnie po powrocie ze szkoly po godzinie 15 kiedy jest w domu nic takiego sie nie dzieje raz nawet wymiotowal odrazu po powrocie ze szkoly prosze o porade bo nie wiem czy juz isc do lekarza czy to przejsciowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana biegunka może mieć być wynikiem nieprawidłowej diety, zakażenia układu pokarmowego jak i wielu innych schorzeń przewodu pokarmowego. Jeśli jednak biegunka powtarza się od kilku dni, warto udać się do lekarza pediatry, który wdroży właściwe leczenie.