Biegunka, dreszcze i bóle brzucha

Witam. Od pewnego czasu mam problem z brzuchem. Czuje ze mam w środku wszystko ściśnięte, niedobrze mi a na dodatek jak mam wyjść z domu to paraliżuje mnie stres np. do pracy (biegunka, dreszcze). Byłam u lekarza i robił mi USG brzucha i jest ok, wyniki krwi, kał też ok. Proszę o jakąś pomoc

Witam! Dolegliwości z przewodu pokarmowego bardzo często bywają manifestacją stresu i przeciążenia nadmiarem obowiązków. Jeśli badanie u lekarza POZ nie wykazało żadnych nieprawidłowości być może tak dzieje się i w tym przypadku.