Biegunka i ból brzucha po seksie oralnym

Po odbytym z kobietą seksie oralnym, okazało się że miała okres. Nie wiem czy była zdrowa i stąd moje obawy, czy mogłem zarazić się hiv, bądź może innym wirusem np. wzw gdyż po 2 dniach dostałem biegunki i czuję lekki ból brzucha. Boje się, czy aby chwilowa głupota nie będzie mnie kosztowała utratą normalnego życia. Byłem chyba lekko podziębiony, ale zaczęło mnie bardziej boleć gardło, inna sprawa że tego samego dnia znajdowałem się na zimnym dworze, i mam dylemat, czy to nic, czy coś poważnego.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wykonanie badan w kierunku ewentualnych chorób wenerycznych to jedno a objawy jakie Pan podaje to drugie. Prawdopodobnie jednak z drugim nie ma związku. Nie mniej jednak proponuję obserwować swój organizm.