Biegunka i hemoroidy u 28-latka

Witam serdecznie, od trzech dni zmagam się z pewnym nieprzyjemnym problemem a mianowicie w odbycie zauważyłam wystającą kulkę skórną, wystaje od środka, nie boli ani nie swędzi jedynie odczuwam dyskomfort, nigdy nie miałam problemów z hemoroidami czy podobnymi przypadłościami, spożywam dużo błonnika, od 3 miesięcy uprawiam intensywne bieganie. problem pojawił się nagle, połączony z nieprzechodzącą biegunką. Czy moze to byc polip? do jakiego lekarza powinnam sie zgłosić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być objawem choroby hemoroidalnej. Wskazana jest wizyta u specjalisty proktologa.