Biegunka i obecność krwi a hemoroidy

Witam i proszę o pomoc. Jestem mężczyzną, mam 26 lat, miesiąc temu dopadło mnie jakby zatrucie, ostra kilkugodzinna biegunka wycieńczenie itp. przy ostatniej biegunce poleciało pasmo świeżej krwi. Od tamtej pory pojawia mi się czerwona krew przy twardszych wypróżnieniach (zawsze na stolcu). Miałem robione badania krwi, kilkukrotnie USG, RTG oraz sigmoidoskopie i per rectum - wszystko w normie. Co to może być i czemu krwawi tak długo? Czy np. peknięty hemoroid mógłby nie być widoczny w badaniach?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi spekulować bez przeprowadzenia badania i oceny dotychczas wykonanych badań. Zdecydowanie konieczny jest kontakt z gastrologiem.