Biegunka i uczucie wypełnienia po jedzeniu

Witam Mam problem a mianowicie mam dziwne odczucie po jedzeniu że wszystko "stoi mi pod gardłem. Mam też problem z wypróżnianiem kału ponieważ cały czas występuje w formie jakbym miał biegunkę.Co może być przyczyną ?

Milena Lubowicz

Przyczyn może być wiele, od choroby zapalnej jelit, po chorobę wrzodowa żołądka czy zespół jelita drażliwego. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego i rozpocząć diagnostykę.
Pozdrawiam