Biegunka i wymioty oraz spadek poziomu cukru w krwi u rocznego dziecka

Dzień dobry mam pytanie. Dziecko roczne trafiło do szpitala z biegunką i wymiotami,po stabilizacji zaczął spadać cukier do tego stopnia że lekarze martwili się że może wpaść w śpiączkę stwierdzili że powinno się przewieź dziecko do szpitala w poznaniu lecz tego nie zrobili i tylko podają glukozę co godzinę i mają zamiar trzymać w szpitalu 3 tygodnie i tylko podawać glukozę. Tak naprawdę sami nie wiedzą co dziecku dolega a nic w tym kierunku nie robią oprócz osłabiania organizmu.Proszę o pomoc

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
podawanie glukozy nie jest osłabianiem organizmu. W Warszawie także są ośrodki wysokospecjalistyczne dla dzieci- proszę spokojnie porozmawiać z lekarzami i nie wpadać w panikę.