Biegunka i wymioty u dziecka

Witam moja Mala od 5 dni ma biegunkę i wymioty nie jest to częste ok 2 razy dziennie zrobi bardzo wodnista kupe moze raz dziennie zwymiotuje pani doktor stwierdziła ze moze mieć początki odwodnienia ale nie do końca powiedziala mi co zrobić w takim przypadku jak najlepiej i najsprawniej ja nawodnic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę jak najczęściej podawać dziecku płyny doustnie. W celu oceny stopnia nawodnienia proszę ponownie udać się do lekarza pediatry.