Biegunka od kilku dni

Dobry wieczór mam 27 lata od kilku dni męczy mnie biegunka luźne stolce, nie mam jakiś innych objawów w postaci bólu brzucha czy złego samopoczucia. Zażywałem Anapran nie wiem czy to morze być przyczyną. odstawiłem Anapran Zażywam smcte i nie chodzę tak często, ale stolce nadal są luźne. Jak mogę w szybki skuteczny sposób pozbyć się biegunki? za odpowiedź z góry dziękuje

Witam
Węgiel leczniczy w naturalny sposób usuwa toksyny z organizmu,
łagodząc tym samym dolegliwości ze strony układu trawiennego.
Jeżeli nie będzie poprawy, to koniecznie trzeba udać się do lekarza.
Pozdrawiam serdecznie