Biegunka od trzech dni

dzień dobry, od 3 dni mam biegunkę. nie boli mnie przy tym brzuch, nie wymiotuję. zaczęło się w sobotę wieczorem, myslalam, że to po winie, no, ale problem nie znika mimo upływu dni...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku przedłużającej się biegunki wskazana jest wizyta u lekarza. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.