Biegunka po kapuście

Bardzo proszę o profesjonalną odpowiedź. 3 dni temu zjadłam zupę kapuśniak i trochę surowej kapusty kiszonej godz po dostałam ostrej biegunki, którą mam do dnia dzisiejszego. Czy mam się zacząć martwić czy to zwykłe podrażnienie jelita?

Lek. Tomasz Budlewski

Wygląda na podrażnienie. jeżeli biegunka nadal występuje proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego oraz dbać aby organizm nie uległ odwodnieniu.