Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biegunka po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne miesiąc temu. są to tabletki yaaz.. po pierwszej tabletce wystapila u mnie biegunka jednak przy nastepnych nie mialam zadnych takich objawow.. stosuje je regularnie o tej samej godzinie.. boje sie jednak, ze zajde w ciaze.. czy to bardzo mozliwe?
KOBIETA ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Jeżeli regularnie stosuje Pani tabletki zgodnie z ulotką i zaleceniami lekarza można być spokojnym. Biegunka nie zaburza działania antykoncepcyjnego leku.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy