Biegunka po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne miesiąc temu. są to tabletki yaaz.. po pierwszej tabletce wystapila u mnie biegunka jednak przy nastepnych nie mialam zadnych takich objawow.. stosuje je regularnie o tej samej godzinie.. boje sie jednak, ze zajde w ciaze.. czy to bardzo mozliwe?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli regularnie stosuje Pani tabletki zgodnie z ulotką i zaleceniami lekarza można być spokojnym. Biegunka nie zaburza działania antykoncepcyjnego leku.