Biegunka po zmieszaniu alkoholu z tabletkami antykoncepcyjnymi

Witam, w poniedzialek jak zwykle o godz 20 wzielam tabletke antykoncepcyjna za jakis czas duzo zjadlam i wypilam dwa kieliszki jakiegos alkoholu, w nocy o godzinie 00,15 okolo dostalam biegunki. Nie bralam kolejnej tabletki bo stwierdzilam ze to juz po 4 godzinach wiec nie musze a wczoraj czyli w srode wspolzylam z chlopakiem i on skonczyl w srodku, teraz zastanawiam sie czy jest mozliwosc abym zaszla w ciaze????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ ochrona antykoncepcyjna nie była zmniejszona, nie ma powodów do niepokoju.