Biegunka pomimo lekkostrawnej diety

Mialam-ufiksowanie odbytnicy sp. Wells'a z uzyciem siatki,4 dni nic nie jadlam,piatego dfniazjadlam galaretke,zupe i sucha bulke i ciagle mam biegunke-woda .dzis jestem 6 dzien po operacji i jestem w domu. Zalecono mi diete lekkostrawna ale dalej mam takie biegunki. Co powinnam jesc?czy moge mleko pic?

Aleksander Ropielewski

Proszę stosować się do zaleceń jakie otrzymała Pani podczas wypisu. Stopniowo może Pani rozszerzać dietę. Sugeruję jednak skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny biegunki (czy nie jest spowodowana infekcją).