Biegunka przy stosowaniu tabletek Lesine

Witam, otóż mam problem bo nie wiem co zrobić, wczoraj o godz. 21.50 wzięłam 4 tabletkę anty z blistra Lesine, o godz. 1 miałam bardzo rzadki stolec, lekko wodnisty, więc wzięłam zapasową tabletkę. Niestety na moje nieszczęście obudziłam się w nocy i przed godziną 4 znowu miałam biegunkę praktycznie wodnistą z zabarwieniem. Mam znowu kolejną tabletkę przyjąć? Zazwyczaj biorę o 20, ale jednorazowo wzięłam później. Proszę o pomoc :) Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W sytuacji gdy przyjęła Pani już wczoraj dodatkową tabletkę, nie ma potrzeby przyjmowania kolejnej po drugiej biegunce. Proszę dziś przyjąć tabletkę zgodnie z harmonogramem dziś o godzinie 20.