Biegunka, stan podgorączkowy i zawroty głowy po powrocie z Egiptu

Wróciłem z Egiptu przed wczoraj. Na miejscu mimo ostrzeżeń, że może mnie dodać klątwa faraona, nic takiego mi się nie stało. Po powrocie wieczorem dostałem biegunke. Dzisiaj bardzo słabo się czuję, mam stan podgorączkowy, zawroty głowy oraz cały czas biegunkę. Czy powinienem wziąć jakieś leki?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, powinien Pan niezwłocznie zgłosić się do lekarza, a w razie pogorszenia stanu ogólnego na Szpitalny Oddział Ratunkowy najbliższego lub jeśli to możliwe zakźnego szpitala.