Biegunka u 17-miesięcznego dziecka

Moj 17 miesieczny syn od poniedzialku ma biegunke zaczelismy mu podawac mleko poltluste z kartoniku i to chyba po nim...malo wogole je akle jest bardzo ruchliwy wesoly ...tak jakby mu nic nie bylo ale ja sie martwie czy mu nic nie jest,co mu podawac by niemial takiego rozwolnienia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Należy przede wszystkim zadbać o uzupełnianie płynów, traconych z biegunką, proszę podawać dziecku dużo płynów, ewentualnie probiotyk, jeśli biegunka nie ustąpi/nasili się udać się do lekarza.
Pozdrawiam